Oluklu pp levha, Oluklu plastik levha, Pp levha, Oluklu pp, Plastik levha, Röplast oluklu pp levha,oluklu plastik levha,pp levha,oluklu pp,plastik levha,Ürettiğimiz oluklu levhalardan tasarladığımız proje çantalarını sizin istediğiniz boyutta ve renkte yapıyoruz.
Google+

Üstün Mekanik Özellik:
Oluklu plastik levhanın özel yapısı nedeniyle, şu gibi üstün güçlere sahiptir. Güçlü dayanıklılık, darbeye karşı direnç, yüksek baskı gücü, iyi eğilebilme özelliği ve uzun süre dayanıklılık.

Hafif & Malzeme Tasarrufu: 
Oluklu plastik levhanın eğer aynı sonucu almanın ilerisine geçilirse oluklu levha üretmek çok daha hafif, daha düşük maliyetli ve malzeme tasarrufludur.

Isı ve Ses Yalıtımı:
Oluklu plastik levhanın delikli yapısı ısı ve ses geçişini kalın levhalara göre çok daha fazla azaltan gücü sayesinde üstün ısı ve ses yalıtımına sahiptir.

Değişken, İletken ve Yangın Önleyici:
alma, değiştirme, karıştırma, yüzey püskürtme gibi yöntemler durağan olmayan, iletken ve yangın önleme özellikleri olan oluklu plastik levhaları oluşturur.

Değişmeyen Kimyasal Özellik:
Oluklu plastik levhalar kimyasal direnç, su geçirmez, neme karşı dayanıklılık, hava şartlarına üstün uyum kapasitesi, çürümeye ve solmaya karşı direnç gibi sahip olduğu birçok özelliklerle karton ve ya ahşap levhalarla karşılaştırıldığında çok açık avantajlıdır.

Pürüzsüz Yüzey ve Çeşitli Renk Kullanımı:
Özel baskı teknolojisiyle oluklu plastik levhalar seri renkleri değiştirilerek çok çeşitli renklerde üretilebilir. Mükemmel yüzey ile kolayca baskı yapılabilir.

Çevre Dostu:
Oluklu plastik levha zehirli olmayan kirletmeyen özellikler sahiptir. Böylece çevreye hiç zarar vermeden kolayca yok edilebilir. Aynı zamanda geri dönüşüm ile kullanılabilir.